Informační centrum

ic  Turistické informační centrum Dobrovická muzea                   

V recepci Dobrovických muzeí  získáte informace o turistických zajímavostech Dobrovice a okolí a přehled kulturních a sportovních akcí. Nabízíme informace o možnosti ubytování, stravování i dalších služeb pro turisty.

Můžete zakoupit propagačních materiály - pohlednice, turistické a cykloturistické mapy, brožury a další turistické publikace. Dále jsou  v prodeji vstupenky do muzeí a na akce pořádané v muzeích. Najdete tu i informace o jízdních řádech vlaků a autobusů. K dispozici jsou toalety, přebalovací pult, automat na kávu a nápoje. Pro cyklisty k zapůjčení nářadí a hustilka.                                                                                                     Aktuálně v prodeji  nová kniha Mladoboleslavsko - publikace mnoha krásnými fotografiemi obsahující zajímavosti a historii o Dobrovici, cukrovaru i muzeu a jiných okolních obcích.

atic           Bez názvu                                                                                                                       

2015 © DobrovickáMuzea.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...