Exkurze do továrny

Exkurze do CUKROVARU

V řepné kampani (říjen - prosinec)

Během řepné kampaně lze návštěvu Dobrovických muzeí spojit s prohlídkou průmyslového závodu cukrovaru Tereos TTD, a.s. včetně vnitřních prostor.

PRO VSTUP DO AREÁLU ZÁVODU JE U DOSPĚLÝCH NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI.  Pro děti do 3 let je prohlídka nevhodná a nemůžeme ji doporučit. 

Všichni návštěvníci absolvují prohlídku ve vlastní uzavřené obuvi (ne pantofle, žabky, sandály, crocsy, ap.)  a reflexních vestách a ochranných přilbách s jednorázovou ochrannou síťkou, které na místě zapůjčí Dobrovická muzea o.p.s.   

Seznámíte se se zpracováním cukrové řepy a postupem při výrobě cukru. Skupiny od 15 osob se mohou objednat dle zájmu na volné termíny od 2. října 2021. Individuální návštěvníci se mohou objednat na následující termíny v kampani od 2. 10. 2021:                                                         

    Termíny, které již nevidíte mohou být naplněny, ale mohou přibýt termíny nové. 

VSTUPNÉ pro školy: 50 Kč / os. (na každých 20 dětí 1 doprovod zdarma)                                              

VSTUPNÉ individuální:Základní:120 Kč / os.  Zvýhodněné* 80 Kč    *(dítě, student, důchodce od 60 let, skupina nad 15 osob)    

Pokud si chcete prohlédnout cukrovar, pište, volejte. :-)

Exkurze do lihovaru

V sirobové kampani (únor - srpen) 

Exkurze jsou kvůli C19 do odvolání zrušeny.                      V sirobové kampani je možné navštívit průmyslový lihovar Tereos TTD, a.s. v Dobrovici a blíže se tak seznámit s výrobou lihu.                                                                               PRO VSTUP DO AREÁLU JE NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI.

Všichni návštěvníci absolvují prohlídku ve vlastní uzavřené obuvi (ne pantofle, žabky, sandály, crocsy, ap.)  a reflexních vestách a ochranných přilbách s jednorázovou ochrannou síťkou, které na místě zapůjčí Dobrovická muzea o.p.s.

Uvedené období je předpoklad, skutečnost se může lišit dle zásob suroviny. Prohlídka obsahuje část venkovních prostor cukrovaru a II. muzejní okruh Technika a technologie.                                                                             Na exkurzi je nutné se objednat!                                          Nejbližší termíny pro individuální zájemce:   

EXKURZE JSOU DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY

Skupiny od 15 osob se mohou po dohodě objednat kdykoli.  

Chcete jít na exkurzi? Pište, volejte :-)

Na exkurze je nutné předem se objednat! Doba trvání prohlídky cca 90 minut.

Objednávat se můžete telefonicky na čísle: 326 374 211, 725 871 072  nebo e-mailem na muzeum@tereos.com 

PRO VSTUP DO AREÁLU ZÁVODU JE NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI

VSTUPNÉ:    základní: 120 Kč / os.,  zvýhodněné*:  80 Kč / os. 
(*skupiny nad 15 osob, dítě, student, důchodce od 60 let)

VSTUPNÉ pro školní skupiny:   50 Kč / os., 1x doprovod zdarma (na 20 studentů) 

2015 © DobrovickáMuzea.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...