190 let cukrovaru - Výtvarná soutěž pro všechny

Dobrovická muzea / Akce a výstavy / 190 let cukrovaru - Výtvarná soutěž pro všechny

190 let cukrovaru - Výtvarná soutěž pro všechny

Středa 21. Říjen 20

Dobrovická muzea,o.p.s. a společnost Tereos TTD a.s.

vyhlašují

VÝTVARNOU SOUTĚŽ

ke 190. výročí cukrovaru v Dobrovici

 

Pravidla soutěže:

  1. Soutěž je určena pro širokou veřejnost v následujících věkových kategoriích:
  • 5-14 let
  • 15-18 let
  • 19-99 let

2. Zadání: výtvarná práce – téma: 190 let cukrovaru Dobrovice

3.  Účastníci soutěže zhotoví 1, slovy jednu digitální fotografii,či plošnou nebo trojrozměrnou originální práci libovolnou výtvarnou technikou rozměru A4, A3, nebo A2. Nelze přihlásit kolektivní dílo.     

4. Zasláním soutěžní fotografie v elektronické podobě účastník prohlašuje, že ji pořídil osobně a případné osoby zachycené na jím pořízeném snímku souhlasí se zveřejněním dané fotografie a jejím použitím dle podmínek a pravidel fotosoutěže. Datový soubor fotografie musí mít rozměr minimálně. 3508 x 4961 pixelů a rozlišení minimálně 300 dpi.

5. Práce musí být zaslány nebo doručeny (poštou nebo osobně) do 16. dubna 2021 na adresu: Dobrovická muzea, o.p.s. Palackého náměstí 2, 294 41 Dobrovice, fotografie na: muzeum@tereos.com.

6. Přihlášené soutěžní práce zůstávají organizátorům a ti si vyhrazují právo bezplatně a bez autorského honoráře soutěžní práce reprodukovat a publikovat pro vzdělávací, popularizační a propagační účely na vybraných komunikačních kanálech.

7. Účastníci na zadní stranu své práce uvedou:

  • jméno a příjmení autora, věk, název práce
  • adresa, bydliště, telefonní číslo autora a jeho e-mailová adresa (rodiče)
  • pokud budou práce zhotoveny pod vedením učitele nebo školitele, uveďte adresu školy nebo instituce, kde byla práce zhotovena a jméno a příjmení učitele nebo školitele

8. Hodnocení zaslaných prací provedou organizátoři soutěže. Výběrová komise provede vyhodnocení prací a určí umístění v kategoriích na 1.-3. místě.

9. Předmětem hodnocení nebudou práce, které byly zhotoveny v rozporu s pravidly, práce zaslané po termínu, práce poničené a které jsou v rozporu s dobrými mravy.

10. Ocenění budou předána autorům při příležitosti oslav 190. výročí cukrovaru v Dobrovici (termín bude upřesněn). Autoři oceněných děl budou pozváni na slavnostní předání cen a vernisáž výstavy písemně (e-mail) nebo telefonicky do 28. 4. 2021.

12. Přihlášením účastník zároveň akceptuje pravidla soutěže a souhlasí se zpracováním osobních údajů organizátory pro organizační účely a pro podporu soutěže.

13. Veškeré informace týkající se soutěže sděluje:

Petra Bartošová, Dobrovická muzea, o.p.s.   

T: +420 326 374 211, M: 725 082 467, E: petra.bartosova@tereos.com

 

 

Zpět na výpis
2015 © DobrovickáMuzea.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...