Akce a výstavy

Dobrovická muzea / Akce a výstavy / Výsledky výtvarné soutěže "Můj barevný sen"

Výsledky výtvarné soutěže "Můj barevný sen"

Čtvrtek 12. Říjen 17

 

 

 

 

Kategorie 5 – 6 let:

1.            Eliška Voglová 6 let, „Fantazie pod vodou“, ZUŠ Dobrovice

2.            Alice Hojšáková 5 let, „Duha“, MŠ Vlkava

3.            Barbora Jirásková a Radka Zázvůrková, „Barvy podzimu“, MŠ Sadská

Čestná uznání:

Lukáš Radil 5 let, „Vrak Lodi“, MŠ Vlkava

Anděla Roháčová 5 let, „Barevná vlna na moři“, MŠ Vlkava

Dále bude vystaveno:

Marie Wernerová 5 let, „Barevný letní sen“, MŠ Pastelka, Velké Popovice

Tereza Větroňová 6 let, „Letní duha“, MŠ Pastelka, Velké Popovice

Kategorie 7 – 8 let:

1.            Denis Šak, 7 let, „Sen o válce“, ZUŠ Dobrovice

2.            Barbora Šilhavá, 8 let, „Noční duha“, ZŠ Dobrovice

3.            Natálie Brodská, 8 let, „Říše kouzel“,ZUŠ Dobrovice

Čestná uznání:

Ludmila Kredbová, 8 let, „Můj sen o přírodě“, ZUŠ Dobrovice

Nikola Malíková, 8 let, „Jarní vítr“, ZŠ Dobrovice

Dále bude vystaveno:

Hubert Niklíček, 7 let, „Vzdušný svět“, ZUŠ Dobrovice

Alžběta Niklíčková, 8 let, „Kdo pozná má snová zvířátka“, ZUŠ Dobrovice

Kategorie 9 – 10 let

1.            Tereza Dotlačilová, 9 let, „Můj barevný sen“, ZŠ a MŠ Předměřice nad Jizerou

2.            Šimon Vaňousek, 10 let, „Snový boj vesmíru“, ZUŠ Dobrovice

3.            Valentýna Bartošová, 9 let, „Bláznivá země“ ZUŠ Dobrovice

Čestná uznání

Tereza Mocová, 10 let, „Sen z matematiky“, ZUŠ Dobrovice

Lukáš Vlasta, 10 let, „Můj barevný sen“, ZŠ a MŠ Předměřice nad Jizerou

Bude vystaveno

Ema Jirešová, 10 let, „Vodní zrcadlení“, ZŠ Luštěnice

Ema Jirešová, 10 let, „Rozbřesk zahrádky“ ZŠ Luštěnice

Kategorie 11 – 12 let

1.            Amálie Uhrová, 11 let, „Můj barevný sen“,ZŠ Libice nad Cidlinou

2.            Simona Tokárová, 12 let, „Můj barevný sen“, ZŠ Libice nad Cidlinou

3.            Jiří Gatyáš, 12 let, „Můj barevný sen“,ZŠ Libice nad Cidlinou

Čestná uznání

Patricie Šídlová, 12 let, „Můj barevný sen“,ZŠ Libice nad Cidlinou

Josef Martínek, 12 let, „Můj barevný sen“ ZŠ Libice nad Cidlinou

Bude vystaveno

Dan Beitler, 12 let, „Můj barevný sen“, ZŠ Libice nad Cidlinou

Daniel Škvor, 12 let, „Improvizace“ ZŠ T.G. Masaryka Praha východ, Mnichovice

Kategorie 13 – 15 let

1.            Klára Hůlová a Katka Jandová, 14 let, „Můj barevný sen“, ZŠ Libice nad Cidlinou

2.            Jaroslava Pažoutová, 13 let, „Okno do snu“, ZUŠ Dobrovice

3.            Anna Richtrová, 14 let, „Pohled oknem do snu“, ZUŠ Dobrovice

Čestná uznání

Eliška Peštová, 13 let, „Můj barevný sen“, ZŠ Dr. Beneše Mladá Boleslav

N. Stropnická, 14 let, „Můj barevný sen“, ZŠ Libice nad Cidlinou

Bude vystaveno

Miloš Tesař, 13 let, „Temná strana lesa“, ZŠ T.G. Masaryka Praha východ, Mnichovice

Marie Žitníková, 14 let, „Můj barevný sen“, ZŠ Dr. Beneše Mladá Boleslav

Zpět na výpis
2015 © DobrovickáMuzea.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...